EKO-BIO 8000

Biologiczna oczyszczalnia ścieków EKO-BIO do 20 użytkowników (2600l/dobę)

17 835,00 zł
Brutto
  • Produkt spełnia  normy wymagane przez Unię Europejską. Produkt spełnia normy wymagane przez Unię Europejską.
  • Dostawa od 24h Dostawa od 24h
  • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni

EKO-BIO 8000 (do 20 użykowników)


Przydomowa biologiczna oczyszczalnia producenta EK0-BIO. Przemyślana konstrukcja i jakość wykonania sprawiają że ta oczyszczalnia cieszy się ogromną popularnością. Najwyższy stopień oczyszczania ścieków socjalno-bytowych uzyskany Synergiczną technologią niskoobciążonego osadu czynnego, wspomaganego złożem zanurzonym. Skuteczność dochodzącą do 99% jest potwierdzona badaniami w notyfikowanym przez Unię Europejską laboratorium. Oczyszczalnie biologiczne EKO-BIO spełniają wszelkie wymogi prawa, a nawet je przekraczają – zapewniają rewelacyjną jakość oczyszczonej wody. Oczyszczona woda jest wodą w II klasie czystości więc można ją odprowadzić bezpośrednio do istniejących cieków wodnych, rowów melioracyjnych, studni chłonnych, lub na przykład wykorzystywać podczas podlewania ogrodu.

Oczyszczalnia wykonana jest w postaci zbiornika z żywicy poliestrowej, wzmacnianej włóknem szklanym o przekroju cylindrycznym. Oczyszczalnia typu EKO-BIO to konstrukcja unikatowa, gdzie w jednym zbiorniku zachodzą procesy beztlenowego (denitryfikacja) i tlenowego (nitryfikacja) oczyszczania ścieków. Oddzielany jest osad i separowane są tłuszcze.

Oczyszczalnie biologiczne EKO-BIO działają zgodnie z normą zharmonizowaną PN-EN12566-3:2005+A2:2013. Działają praktycznie bezobsługowo.


Dlaczego warto używać oczyszczalni EKO-BIO?

• Oczyszczalnie biologiczne EKO-BIO są całkowicie bezpieczne dla środowiska, w trakcie ich używania do otoczenia nie uwalniają się żadne szkodliwe substancje.

• Spełniają wszystkie wymogi prawa w zakresie jakości wody wypływającej z oczyszczalni (ścieki oczyszczone w oczyszczalni biologicznej EKO-BIO "zamieniają" się w wodę w II klasie czystości).

• Możliwość montażu w trudnych warunkach gruntowych - np. pod ciągami komunikacyjnymi, w miarę potrzeb rozbudowywać lub przenosić.

• Użycie oczyszczalni biologicznych EKO-BIO, to jedna z najbardziej uzasadnionych ekonomicznie inwestycji, której koszt zwraca się średnio w ciągu 2 lat użytkowania.

• Produkt posiada dziesięcioletnią gwarancję producenta, przez co użytkownik zyskuje pewność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

• Samodzielny montaż nie powoduje utraty gwarancji – jeśli zostanie wykonany zgodnie z naszymi zaleceniami.Korzysci

4
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.